Nagrodę Profesorów Farmacji ostatniej edycji tego prestiżowego konkursu otrzymały cztery suplementy diety, w tym aż dwa pochodzące z firmy Walmark: ArthroStop Plus z Imbirem oraz Urinal INTENSIV. Zostały one uznane przez Zespó�
Według raportu Banku Światowego, co dziesiąty człowiek na Ziemi żyje w skrajnym ubóstwie. To właśnie najbiedniejsi mieszkańcy naszej planety są najbardziej narażeni na zagrożenia związane ze zjawiskami pogodowymi typu susz
TRENUJ MÓZG Każdy wie, że 2+2=4, ale czasem trzeba liczyć się z trudniejszymi równaniami! I choć mózg trzeba stale ćwiczyć, rozwiązując różnorodne i skomplikowane zadania – nie tylko matematyczne ;-), to ważna jest ta
Poznańskie ekotrendy według prof. Zenona Foltynowicza z Uniwersytetu Ekonomicznego w PoznaniuByły już białe i niebieskie, a teraz nadszedł czas na zielone. Kołnierzyki oczywiście. Tak potocznie nazywa się zielone miejsca pra
Jak podaje GUS liczba produkowanych przez nas śmieci stale wzrasta – w 2017 roku statystyczny Kowalski wygenerował 311 kg odpadów, podczas gdy rok później średnia wynosiła już 325 kg. Dlatego tak ważna jest segregacja w gosp
Warszawa, 4 grudnia 2019Różne oblicza wolontariatu – P&G celebruje Międzynarodowy Dzień WolontariuszaBlisko 500 pracowników Procter & Gamble wzięło w tym roku dział w licznych inicjatywach wolontariackich współo
ENERGA. Po prostu włącz – tak brzmi hasło jesiennej kampanii wizerunkowej Grupy ENERGA. W nowych spotach reklamowych ENERGA oraz nietuzinkowi aktorzy przekonują do oszczędzania prądu i korzystania z usług dostawcy najbardz
Kompleks biurowy Eurocentrum w Al. Jerozolimskich w Warszawie będzie maksymalnie wodo- i energooszczędny. Dzięki wykorzystaniu wody deszczowej do spłukiwania toalet czy powietrza z zewnątrz do schładzania powietrza wewnątrz, kos
11 maja 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny weźmie udział w akcji „Dzień Bez Śmiecenia”, zainicjowanej przez organizację odzysku Rekopol. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Trafiłem do Recyklingu!&rdquo
18 października w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbyła się konferencja poświęcona ekologicznemu budownictwu. Trójmiejskie inwestycje reprezentowała Alchemia.Konferencja Zielony Biurowiec skierowana była do środowiska eks