Jesienne aktywności rodzinne. Kilka gadżetów, które pomogą utrzymać formę Latem aktywność fizyczna przychodzi dużo łatwiej. Wolny czas staramy się spędzać na zewnątrz, co sprzyja ruszaniu się – czy to nad jeziorem
Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Poleko w Poznaniu. Tegoroczne Targi minęły pod znakiem rekordowej liczby odwiedzających i rozmów o efektywnym wykorzystaniu zasobów.Poleko to
27 i 28 maja mobilne centrum naukowe ?Planeta Energii? gościło na Skwerze Pionierów w Kołobrzegu. Wizyta interaktywnego miasteczka to nagroda dla dzieci z grupy świetlicowej i pani Bożeny Ponikiewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 5
31 marca 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny zgasi światło w ramach międzynarodowej inicjatywy „Godzina dla Ziemi 2012” organizowanej przez WWF. W tym roku na 60 minut, od 20.30 do 21.30, wyłączone zostanie o
30 stycznia 2020 r.Naukowcy z UW przedstawili ekonomiczną i ekologiczną alternatywę dla gospodarki ściekowej na terenach wiejskichWedług danych GUS 45% mieszkańców wsi nadal nie jest objętych systemem kanalizacji. Co dzieje s
Warszawa, 17 października 2019Informacja prasowaGospodarka wodna a zmiany klimatuWoda warunkuje egzystencję każdego żywego organizmu, a niemal wszystkie gałęzie gospodarki potrzebują jej do prowadzenia swojej działalności.
Jako pierwsza w Polsce, firma Nespresso umożliwia swoim klientom wygodny sposób zbierania zużytych kapsułek po kawie, które następnie poddawane są recyklingowi.Warszawa, październik 2012 r. ? firma Nestlé Nespresso SA, pionie
17 października 2019 r.Nowy spin-off z UW: szkodliwy chrom można wyeliminować bez szkody dla efektów wizualnychNa Uniwersytecie Warszawskim powstała spółkaspin-off o nazwie Inelco, która specjalizuje się w produkcji innowacy
2 lutego br., Minister Gospodarki, Waldemar Pawlak, spotkał się w Kopenhadze z przedstawicielami największych duńskich firm działających w Polsce. Grupę Rockwool reprezentował na spotkaniu Gilles Maria, Wiceprezes i Dyrektor Fi
Kilka lat temu skrótowiec FOMO (fear of missing out) opisujący nerwową potrzebę zerkania co chwilę na smartfon królował w mediach. Wielu z nas identyfikowało się z tym lękiem, karcąc się w duchu za zmarnowany czas przed ekr